Rezervace

Prosíme, respektujte minimální dny půjčení a časy přistavení. Minimální doba zápůjčky je u letovisek Zakynthos, Laganas, Agios Sostis a dalších poblíž hlavního města tři dny, v případě doručení auta do letovisek vzdálených, jako např. Alykes, Alykanas, Tsilivi, Amoudi nebo Vasilikos, je to pět dnů. Rezervace na kratší dobu, tedy například do Tsilivi na 4 dny, budou ignorovány.

Kontrola objednávky

Níže je souhrn Vaší rezervace a konečná cena. Zkontrolujte prosím údaje.

Půjčovna aut, skútrů a čtyřkolek Zakynthos

Rezervujte teď
Proč vybrat nás

read more »
Prozkoumejte úžasný Zakynthos

Náš profesionální tým Vám rád poradí a poskytne všechny informace, které k proskoumání ostrova Zakynthos můžete potřebovat. K zapůjčenému auty samozřejmě dostanete i základní mapu ostrova Zakynthos.Zakynthos - výlety


read more »
Rezervujte online a šetřete peníze

Rezervací přes tyto naše stránky můžete značně ušetřit, protože naše internetové ceny jsou o cca 20 až 50 procent nižší, než naše ceny, které máme na místě. Pokud si auto nebo moto rezervujete již nyní, platit ho budete až při předání. Platba je možná nejen hotově v Euro, ale k zaplacení můžete použít i karty MASTERCARD nebo VISA.


read more »
Nabízíme nejlepší služby

Zakynthos - doručení a přistavení

Pokud si zde rezervujete auto nebo moto s předstihem, můžete si být jisti, že na Vás budeme čekat dle domluvy. Podle místa, které si vyberete, na Vás budeme čekat u východu z letiště, před Vaším ubytováním nebo na jakémkoliv jiném domluveném místě kdekoliv na ostrově Zakynthos. Při vrácení auta si ho od Vás opět převezmeme kdekoliv, kde budete potřebovat.