Podmínky půjčovny aut, motocyklů a skútrů na ostrově Zakynthos

Bicycles - Auto Motor Club Zante Zakynthos
Scooters - Auto Motor Club Zante Zakynthos
Motorbikes - Auto Motor Club Zante Zakynthos

Prodáváte zájezdy nebo máte vlastní stránky o Zakynthosu nebo o Řecku?

Vydělejte na spolupráci s námi

Jste-li prodejce zájezdů nebo máte vlastní webové stránky, nabízíme Vám spolupráci na bázi partnerského programu, kde můžete získat finanční odměnu za každou rezervaci od všech klientů, kteří si přes Vás rezervují jakékoliv auto nebo jiný dopravní prostředek.

Proč s námi spolupracovat?

Můžete každý rok získat zajímavou finanční částku navíc - některým partnerům vyplácíme každý rok řádově desetitisíce korun.

Můžete získat získat motivaci pro zakoupení zájezdu u Vaší CA - slevu můžete nabídnout i přímo klientům jako bonus při zakoupení zájezdy právě u Vaší CA.

Zařadíme Vás mezi doporučené CA - získáte tak doporučení a zpětný odkaz na Vaše stránky, který Vám pomůže se dostat ve vyhledávačích na lepší pozici.

Jak to funguje:

Na Vašich stránkách zobrazíte informace o naší autopůjčovně s odkazem na naše stránky. Náš systém automaticky rozpozná, z jakých stránek a od kterého partnera návštěvník přišel. Z každé rezervace, kterou učiní kdokoliv, kdo se o nás dozvěděl na Vašich stránkách, Vám nabízíme provizi.

Jste-li cestovní kancelář či prodejce zájezdů/cestovní agentura a chcete nejen zobrazovat odkaz na naše internetové stránky, ale chcete nabízet zapůjčení auta všem Vašim klientům i aktivně a dělat pro ně rezervace osobně, je to možné také. Jak můžete udělat rezervaci pro Vašeho klienta a získat za to provizi, je popsáno níže (přeskočit na popis).

Jak na nás odkazovat?

Informace o naší autopůjčovně můžete na svých stránkách uvést ve formátu dle Vaší potřeby:

1. reklamní plochy - na Vašich stránkách se zobrazíte banner, který si můžete vybrat z naší nabídky. Banner může být statický či animovaný. Výhoda těchto bannerů je v tom, že na stránce na první pohled zaujmou a mohou být pro návštěvníky atraktivnější, než jen textové odkazy.

2. textové linky - odkaz na naši půjčovnu může být také textový, kdy prolinkujete libovolné slovo nebo část textu. Například v radách a informacích o dopravě můžete napsat, že půjčovna aut MotorClub Zante poskytuje všechny služby v češtině a pokud část tohoto textu prolinkujete, třeba jako v ukázce níže a návštěvník na tento odkaz klikne, opět se Vám počítá provize z celkové částky, kterou klient zaplatí.

Ukázka:

Strávit dovolenou na Zante jen ležením na pláži je škoda. Zakynthos nabízí tisíce nádherných míst, od památek přes nádherné hory až po nádherné liduprázdné pláže. Autobusy se lze dostat jen někam a tak je nejlepší a nejjednodušší volbou zapůjčení auta. Můžeme doporučit například autopůjčovnu MotorClub Zante, která má kompletní servis v češtině, pobočku v ČR, velmi nízké ceny (viz jejich ceník), u běžných skupin nulovou spoluúčast a doručí Vám auto zdarma až k hotelu kdekoliv na Zante.

Co pro zahájení spolupráce udělat?

Je to velmi jednoduché - napište nám na email nebo zavolejte, my Vám potvrdíme identifikační kód, který vložíte do odkazu a je to hotové. Když klient klikne na Vašich stránkách na uvedený odkaz, z rezervace poznáme, že přišel právě od Vás a započítáme Vám odpovídající provizi. Pokud nebudete vědět jak na to, rádi Vám s úpravou stránek a vytvořením textu/banneru pomůžeme.

Pokud budete chtít rezervovat auto pro Vaše klienty přímo Vy, je to možné také. Stačí na naše stránky přistoupit přes Váš odkaz nebo zadat Váš identifikátor do políčka Kód v rezervačním formuláři, opět poznáme, že jste rezervaci prováděli Vy.

Jak se provize počítá?

Částka u jednotlivých zápůjček se vždy počítá z ceny v Kč, která je aktuální v době zaplacení zapůjčeného auta klientem a tyto částky se postupně sčítají. Přepočet z euro se provádí dle oficiálního kurzu ČNB. Platnost cookies, podle které se identifikují přístupy z partnerské sítě, je 30 dní. Pokud některý klient klikne během této doby na více odkazů u několika partnerů, provize se počítá tomu, u koho klient klikl jako poslední.

Obsah bannerů - reklamních ploch

Bannery si můžete vybrat ze základní nabídky, nebo Vám je můžeme připravit podle potřeby. Pokud si budete chít připravit banner nebo upoutávky vlastní, je to možné také.

Kdy zašleme peníze?

Nárok na provizi vzniká po uskutečnění zápůjčky. Provize vyplatíme po zaslání žádosti o vyplacení na email pujcovna@zakynthos-pujcovna.cz, maximálně však jednou za měsíc.

© 2010 All rights reserved
Auto Motor Club půjčovna aut, skútrů a motocyklů - Zante, ostrov Zakynthos, Řecko - Tel. +420 725 471 327