Loading

Půjčovna aut, skútrů a čtyřkolek MotorClub Zakynthos

Motor Club auto & moto půjčovna je soukromá společnost a na ostrově Zakynthos působí již od roku 1997. Naše auta, moto i čtyřkolky Vám přistavíme nejen na letiště nebo do přístavu, ale kdekoliv po celém Zante.

Zapůjčením auta přímo od nás se vyvarujete příplatků, které si jinak další zprostředkovatelé, jako třeba delegáti nebo turistické kanceláře, mohou přirazit, a zbude Vám tak více na Vaši vlastní zábavu

Zakládáme si především na kvalitní nabídce a perfektním přístupu ke klientům, naše společnost je certifikována Greek Chamber of Commerce and the Greek National Tourism Organization ( číslo 08-25-E-81-00245-0) a jsme exkluzivním dodavatelem aut a služeb řadě hotelových řetězců či cestovních kanceláří.

Naše auta, čtyřkolky i skútry a motocykly pochází pravdielnou kontrolou a údržbou a část vozového parku každoročně obnovujeme, abychom v nabídce udržovali především moderní a bezpečné vozy.

Jsme rodinná firma a naším prvořadým cílem je pomoci Vám strávit Vaši dovolenou na ostrově Zakynthos co nejpříjemnějším způsobem - nabízíme Vám skvělý servis, dobré a kvalitná vozy a moto za dobré ceny a pohodu a klid při zařizování všech náležitostí, od rezervace až po přistavení. Není pro nás nic lepšího, než spokojený klient.
Pokud budete mít k aktivnímu pobytu na ostrově Zakynthos nebo zapůjčená auta/moto jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat - jsme zde pro Vás.

Rezervujte v klidu a pohodě

Mluvíme česky a jsme tu nonstop 24/7

Můžete nás volat na tato telefonní čísla

nebo nás kontaktovat emailem.

call center motoclud zante