AUTO MOTOR CLUB ZAKYNTHOS
Ostrov ZAKYNTHOS (ZANTE) , Řecko

Půjčovna aut, motocyklů a skútrů
nejlepší ceny na ostrově!

Laganas Main Road, Zakynthos
Český tel: viz kontakty
Mail: pujcovna@zakynthos-pujcovna.cz

Informace k aktuálnímu ceníku

S radostí Vám oznamujeme, že se nám povedlo pro letošní sezonu snížit ceny, v některých případech i o 10 - 15 procent, zejména delší zápůjčky nyní vychází o výrazně levněji. Abychom byli schopni tyto ceny udržet, museli jsme pro hodně vzdálené destinace přistavení vozu zpoplatnit, ale pokud nejedete do Kampi nebo Agios Nikolaos, i tak vychází cena často levněji, než loni. Ceny za přistavení/vrácení jsou níže pod ceníkem. Všechny ceny jsou uvedeny v Euro a jsou za odpovídající počet dní.

Půjčovna aut - ceník zahrnuje:

Ceny jsou v Euro. Pojištění proti škodám, pojištění proti kráděži, pojištění odpovědnosti, neomezené kilometry, daně a poplatky, asistenční službu 24 hodin denně po celém ostrově Zakynthos, výměnu auta v případě technické poruchy nebo nezaviněné nehody.

U oblasti Limni Keri účtujeme poplatek za přistavení/vrácení 5 Euro / 5 Euro, u oblastí Tsilivi, Kypseli, Amoudi, Alikanas, Alikes a Vasslikos 7 Euro / 7 Euro, u Kampi 25 Euro / 25 Euro a u přístavu Agios Nikolaos 40 Euro / 40 Euro. Pokud je tedy přistavení například do Amoudi a vrácení také v Amoudi, připočítává se 14 Euro, pokud je třeba přistavení nebo vrácení na letišti a v Amoudi by bylo jen vrácení nebo přistavení, připočítává se pouze jedna cesta 7 Euro. Všechna ostatní letoviska včetně letiště jsou i nadále zdarma.

AUTO MOTOR CLUB - podmínky

Klikněte zde pro bližší podmínky.

Kontaktujte nás

Klikněte zde pro poslání rezervace nebo zprávy nebo nám zavolejte na 725 471 327.